O nás

Sme rodinná firma

Ako rodičia cítime zodpovednosť za budúcnosť našej dcéry, našich detí. Sme presvedčení, že aj malé činy majú veľký význam a spoločne môžeme zmeniť našu spoločnosť, zlepšiť planétu. Tento náš životný štýl sme skĺbili aj s našim podnikaním. Orientujeme sa výlučne na realizáciu obnoviteľných zdrojov energií ako sú tepelné čerpadlá, fotovoltika, solárna termika či úsporné rekuperačné systémy. Pretože ak budúcnosť, tak jedine trvalo udržateľná.

Sme mladí ľudia, mladá rozvíjajúca sa firma so zameraním  na obnoviteľné zdroje energie. Našim zákazníkom ponúkame vždy len špičkové produkty a služby, ktoré by mali byť podľa nás na každom trhu samozrejmosťou.

Okrem prvotného poradenstva ponúkame komplexnú starostlivosť o zákazníka – riešime optimálny návrh, dodávku a montáž zariadenia tak, aby zákazník nezískal len zariadenie ale komplexný systém, ktorý mu bude slúžiť spoľahlivo veľa rokov.

Peter

Od roku 2008 som pracoval v spoločnosti Viessmann ako odborný poradca pre alternatívne zdroje energie, kde som sa zaoberal výberom vhodnej technológie na základe požiadaviek investorov, správnym technickým návrhom zdroja vo fáze projekcie, spracovávaním cenových ponúk, vyhodnocovanie energetickej a ekonomickej návratnosti systémov.

Okrem toho bolo mojou úlohou komunikovať s odborníkmi – projektantami, montážnymi a servisnými firmami v oblasti vykurovania, chladenia, rekuperácie tepla, zdravotechniky … a prostredníctvom školení šíriť osvetu o obnoviteľných zdrojoch energie pre odborné, ale aj laické publikum. Čas ubehol, a od roku 2015 sme sa spolu s manželkou rozhodli nahromadené skúsenosti a vedomosti preniesť aj priamo do realizácií v spolupráci s našimi dodávateľmi a partnermi tak, aby boli naši zákazníci maximálne spokojní.

Peter
Magdaléna

Magdaléna

Po skončení vysokoškolského štúdia som sa v roku 2007 zamestnala v spoločnosti KLIMAK, s.r.o. na pozícii obchodný manažér projektu a realizovala mnoho zákaziek v oblasti vzduchotechniky, chladenia a vykurovania. Náplňou mojej práce bolo začiatočné posúdenie technického riešenia konkrétneho diela – projektu, vypracovanie komplexnej cenovej ponuky, prípadné alternovanie vyprojektovaného riešenia, komunikácia so zákazníkom, technickým dozorom… V druhej fáze projektu to bolo zabezpečenie realizácie z hľadiska obchodu, t.j. zabezpečenie nákupu všetkých zariadení, materiálov, služieb… tak, aby bolo dielo zmontované, komplexne odskúšané, skolaudované a pripravené na užívanie.

V roku 2015 sme sa s manželom rozhodli zužitkovať naše vedomosti a skúsenosti a začali sme podnikať v oblasti obnoviteľných zdrojoch energie pre rezidenčných klientov. V našej firme MAGNUS mám na starosti najmä ekonomickú a administratívnu agendu. So spoločnosťou KLIMAK, s.r.o. stále externe spolupracujem na nových projektoch.

Čísla hovoria za nás

42

Zrealizovaných zákaziek

3

Roky na trhu

100

Spokojných zákazníkov